VIANOČNÝ STREETBALL PREKONAL ĎALŠI REKORD !
13 December 2017
v rubrikách: Správy, Podujatia
Dňa 11. decembra 2017 sa uskutočnil na ZŠ, Mierové námestie v Handlovej VIANOČNÝ BAKETBALOVÝ STREETBALL pre deti zo základných škôl, na ktorom sa zúčastnilo viac ako 120 detí z 28 tímov.

Po oficiálnom otvorení turnaja pani riaditeľkou ZŠ, Mierové námestie Handlová Mgr. Ivetou Jakubovou a zástupcov mesta Handlová Ing. JUDr. Jozef Stopkom, Dušanom Klasom a Ing. Jozef Tonhauserom sa začali veľké basketbalové súboje. Na turnaji sa okrem detí z Handlovej predstavili aj tímy z Komárna, Žiliny a Prievidze. Hralo sa systémom každý s každým v dvoch kategóriách v štyroch skupinách. Počas zápasov sa o zábavu postarala tanečná škola VOLCANO.Výsledky:

Kategória mladších:
1.MIESTO  (DREAM TEAM PD - Prievidza)
2.MIESTO  ( FLAMES BASKETBALL - Handlová)
3.MIESTO  ( OLD DOGS - Prievidza)

Kategória starších:
1.MIESTO (BALLERS - Handlová)
2.MIESTO  (JUH 1 - Handlová)
3.MIESTO ( DREAM TRAM - Handlová)Hlavný organizátor podujatia Mgr. Ján Beránek: „Veľmi náš teší obrovský záujem a účasť tímov zo Slovenska. Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým zúčastneným aj z ďalekých miest. Ďalej veľké poďakovanie patrí vedeniu školy ZŠ, Mierové námestie, všetkým pomocníkom a špeciálne učiteľovi Erichovi Štaudingerovi za obrovskú pomoc pri samotnej organizácií. Ďakujem veľmi pekne partnerom a v neposlednom rade aj špeciálnemu hosťovi extraligovému hráčovi a reprezentantovi v 3x3 basketbale Ondrejovi Haviarovi. Verím, že sa čoskoro stretneme na ďalšej skvelej akcii. “Hlavný partner: INTERSPORT PRIEVIDZA
Partneri: Reštaurácia 180 Handlová, Spoločnosť 3b, McDonalds, Mesto Handlová, MY Hornonitrianske noviny, Soxland Handlová, ZŠ, Mierové námestie Handlová.

Galéria článku
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
+421(0)907 344 649
info@sbkhandlova.sk
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2019 www.sbkhandlova.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk