ŠBK Handlová postupuje na Majstrovstvá Slovenska v basketbale
4 Apríl 2019
v rubrikách: Správy, Družstvá, Žiaci U14
V sobotu, 30.4.2019, sa o desiatej hodine doobeda rozpútal v telocvični Základnej školy, Mierové námestie v Handlovej boj o miesto do finálovej šestky na Majstrovstvách SR v basketbale. ŠBK Handlovú čakal náročný dvojzápas proti tímu Basketbal Žilina. Pred zápasmi podporila našich chlapcov aj nová primátorka Handlovej, Silvia Grúberová spolu s viceprimátorom, Radoslavom Iždinským. Kto prišiel na zápas, nemohol ľutovať. Hľadisko bolo plné skvelých fanúšikov, ktorí sledovali obetavé výkony v obrane a premyslené útočné akcie. Atmosféru dotvárala tanečná škola Volcano a komentátor. Chlapci z ŠBK nechali ako vždy na palubovke to najdôležitejšie, ich srdce. Aj keď tím zasiahla zdravotná prekážka, zomkli sa a bojovali jeden za druhého. Kde je vôľa, tam je cesta! Podľa tohto motta odohrali naši chlapci dva úžasné zápasy. Handlovčania si po výsledkoch 62:46 a 63:34 vzali dve cenné víťazstvá a postúpili opäť do finálového turnaja o Majstra Slovenska v kategórii U14. Po tomto zápase sa nám podarilo vyspovedať aj trénera domácich, Jána Beráneka, jeho vyjadrenie nájdete nižšie. Zároveň Vám chceme poďakovať za podporu. Vďaka patrí skvelým fanúšikom, ochotným rodičom, tanečnej škole Volcano za sprievodný program, komentátorovi a mnohým ďalším ľuďom, ktorí robia basketbal v Handlovej srdcom.

Za krásnu fotogalériu v neposlednom rade ďakujeme dvornému fotografovi tímu, Milanovi Geletovi. Všetky ďalšie informácie týkajúce sa nášho klubu nájdete na známej stránke www.sbkhandlova.sk a na Facebooku - ŠBK Handlová. Sme jeden tím, sme ŠBK Handlová!

Ján Beránek, tréner ŠBK Handlová:
„Aj napriek tomu, že nás zastihlo množstvo zranení a netrénovali lídri tímu, ako napríklad zranený najlepší strelec, Samuel Murcin, som veľmi rád, že sme zvládli náročné zápasy proti silnej Žiline. Týmito víťazstvami sme potvrdili účasť na tohtoročných Majstrovstvách Slovenska v kategórii U14. Ďakujem všetkým divákom, ktorí nás prišli povzbudiť vo veľkom počte a verím, že nás budú podporovať aj naďalej. Som rád, že sa aj tento rok predstavíme medzi najlepšími šiestimi tímami danej ligy a zabojujeme o titul Majstra Slovenska, ktorý nám minulý rok ušiel o jediný bodík.“
Galéria článku
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
+421(0)907 344 649
info@sbkhandlova.sk
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2019 www.sbkhandlova.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk