Pred druhým kolom MBL ! /ROZHOVOR/
14 November 2018
Zajtra (štvrtok) nasleduje druhé kolo MBL-ky. V prvom zápase sezóny sme videli víťazstvo RIP City nad celkom Baník Handlová. Podarí sa RIP City zvíťaziť aj v druhom kole? Ich vyzývateľom bude Pro A Tím, ktorým odohrajú prvý zápas. V ďalšom zápase nastúpia proti sebe Baník Handlová a Fish Five Ráztočno. Baníci budú chcieť odčiniť prvú prehru, naopak Fish Five Rázstočno by chcelo zaknihovať premiérové víťazstvo. V druhom kole do súbojov nezasiahnu tímy Zelená bistro STEIGER a Krídla SOVIETOV, nakoľko oba tímy majú voľno.


Pro A Tím - RIP City
Telocvičňa ZŠ Mierové námestie, štvrtok 15. novembra o 19-tej hodine

Povedali pred zápasom:

Peter Bartuš, vedúci družstva Pro A Tím: Konečne nás čaká „ ostrý” zápas, na ktorý sa dlho tešíme. RIP City už jeden zápas vyhralo, ale aj tak sa s nimi chceme pobiť o víťazstvo. Dúfam že uvidíme dobrý basketbal na oboch stranách s víťazím koncom pre nás (úsmev).

Baník Handlová - Fish Five Ráztočno
Telocvičňa ZŠ Mierové námestie, štvrtok 15. novembra o 20-tej hodine

Povedali pred zápasom:

Ivan Morvay, vedúci družstva Baník Handlová: Máme už za sebou prvý zápas, ktorý nám nevyšiel podľa predstáv. V druhom očakávam náročný súboj, nakoľko sme súpera ešte nevideli v akcii. Verím že sa zomkneme ako tím a podarí sa nám zápas doniesť do víťazného konca. Očakávam vyrovnaný zápas so šancami na víťazstvo na obidvoch stranách.

Juraj Klátik, vedúci družstva Fish Five Ráztočno: Sme dlhoročné zoskupenie basketbalových nadšencov z Ráztočna. Sme šťastní, že sa budeme môcť stať súčasťou projektu MBL v Handlovej. Chystáme sa vydať zo seba 100 % a vyhrať aj nejaké zápasy. Na začiatok by nás potešilo umiestnenie v prvej trojke.
comments powered by Disqus
Spoj sa s nami
Školský basketbalový klub HANDLOVÁ
ZŠ Mierové námestie 27
972 51 Handlová
+421(0)907 344 649
info@sbkhandlova.sk
Prihláste sa k odberu noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
©2019 www.sbkhandlova.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk